Bize ulaşın!   +(90) 212-232 00 24   info@digibust.com

Web Programlama / Tasarım

Markanızı dijital ortamda en iyi temsil edecek çalışma elbette ki markanızın sitesidir. E-ticaret siteniz, müşterilerinize doğru bilgiyi anlaşılır şekilde iletecek ve hızlı alışveriş yapma imkanı sunarak müşterilerinizi üzmemesi gereken bir web uygulaması olmalıdır.  

Doğru analiz, doğru bir altyapı ile günümüz standartlarına uygun bir e-ticaret sistemi; müşterilerinizi mutlu ederken, gelişmiş alt yapı sayesinde, iş ortaklarınızla verilerinizi güvenli şekilde paylaşabilir ve bir çok satış kanalında aynı anda olabilirsiniz.

E-ticaret konusunda geliştirdiğimiz rekabet ve pazarlama sistemleriyle, sitenizin ihtiyacı olan uygulamaları sizin için tespit ederek bunları sitenizin geliştirilmesi için kullanır. Karmaşık sistemleri, kullanışlı ve kolay müşteri deneyimine dönüştüren sistem ve tasarımlar oluşturarak hedef kitlenizi arttırır ve mutlu eder.

 

ADRES

Merkez Mahallesi Koca Mahsur Sokak, Aykaç İş Merkezi, İstanbul
Tel: (212) 296 23 27
Faks: (212) 296 23 27
Website: http://digibust.com
Email: info@digibust.com

Hakkımızda

Digibust.com e-ticaret üzerine profesyonelleşmiş, dijital pazarlama ve web programlama desteği veren bir ajanstır. Sitemizdeki tüm içeriklerin hakları alınmış olup, izinsiz şekilde paylaşılamaz.