Bize ulaşın!   +(90) 212-232 00 24   info@digibust.com

Sosyal Medya Pazarlama

Günümüz e-ticaret modellerinde hangi işi yaparsanız yapın sosyal medya yönetiminiz olmadığı zaman dijital faliyetleriniz her zaman eksik kalacaktır çünkü tüketiciler yeni tanıştıkları bir firmanın güvenirliğini ölçerken dikkat ettikleri yerlerden biri de sosyal medya hesaplarınız.

Takipçi kaliteniz, paylaşımlarınız ve müşterileri ile sosyal medyadaki iletişimiz; tüketicinin karar vermesinde önemli yere sahip.

Sosyal medya pazarlama stratejileriniz sayesinde markanıza olan bağlılığı arttırırken gelişen reklam kanalları sayesinde ürün ve hizmetlerinizi satışa döndürebileceğiniz, yeni müşteriler kazanabileceğiniz, hatta yeniden pazarlama sayesinde sitenizi ziyaret eden müşterilerinizle etkileşimi devam ettirebileceğiniz bir mecra.

Peki Digibust ekibi ne yapıyor?

E-ticaret konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, firmanızın sosyal medya pazarlama süreçlerine dahil oluyor. Sitenizi, firmanızı ve müşterilerinizi inceledikten sonra sosyal medya pazarlama için stratejinizi geliştiyoruz. Sitenizi sosyal medya pazarlama için hazır hale getirip, hesaplarınızın içeriklerini de günümüz standartlarının üstüne çıkartmak için tavsiyeler veriyoruz.

Sosyal medya pazarlama için uygun reklam kanallarına entegrasyonunuzu sağlayıp, daha hedep kitle odaklı reklamlar oluşturarak firmanızın bu mecralardaki etkinliğini arttırıyoruz.

ADRES

Merkez Mahallesi Koca Mahsur Sokak, Aykaç İş Merkezi, İstanbul
Tel: (212) 296 23 27
Faks: (212) 296 23 27
Website: http://digibust.com
Email: info@digibust.com

Hakkımızda

Digibust.com e-ticaret üzerine profesyonelleşmiş, dijital pazarlama ve web programlama desteği veren bir ajanstır. Sitemizdeki tüm içeriklerin hakları alınmış olup, izinsiz şekilde paylaşılamaz.