Bize ulaşın!   +(90) 212-232 00 24   info@digibust.com

Arama Motoru Optimizasyonu ve Adwords

Sahip olmak istediğiniz bilgiye ulaşmanın yolu eskiden kütüphaneden, ansiklopedileri karıştırmaktan, bilen birilerine sormaktan geçerdi. Günümüzde ise bu yol arama motorlarından geçmektedir. Aklımıza takılan konu ne derece önemsiz, gereksiz ya da tam tersi olursa olsun arama motorlarında istediğimizi bulabilmekteyiz.

Günlük alışkanlıklarımızın başında olan arama motorlarını yok sayarsanız, bu kocaman dijital dünyayı yok saymış olacaksınız. Bu önemli gereklilik sonucunda web sitenizinin yazılımının ve bütün içeriklerinin arama motorlarına uygunluk göstermesi gerekmektedir. Bu da elbette ki disiplinli bir çalışma ve takip sonucunda oluşabilecek bir durumdur. Arama motorlarına yapılan her yatırım firmaya hedef kitle tarafından tanınma, potansiyel müşteri kitlesi oluşturma ve müşteri olarak geri dönecektir.

Daha öncede bahsettiğimiz gibi arama motoru optimizasyonu disiplinli bir sürece ihtiyaç duyar, her süreç gibi vakit alır ve bu sürecin sıkı takibi firmanızın rakiplerinize göre üst sıralarda konumlandırılmasını sağlayacaktır.  Bu çalışmalar organik arama ve ücretli arama olarak ikiye ayrılır.

Rekabet içeren bir iş yapıyorsanız sadece organik çalışma yapmanız yetmeyebilir. Rakibiniz ücretli arama sonuçlarına reklam vererek üst sıralara çıkabilir ve dönüşümlerinizi etkileyebilir. Deneyimli uzmanlarımız gerek SEO, gerekse Adwords reklamlarında tecrübelerini sizlerle paylaşmaya hazırdır.

ADRES

Merkez Mahallesi Koca Mahsur Sokak, Aykaç İş Merkezi, İstanbul
Tel: (212) 296 23 27
Faks: (212) 296 23 27
Website: http://digibust.com
Email: info@digibust.com

Hakkımızda

Digibust.com e-ticaret üzerine profesyonelleşmiş, dijital pazarlama ve web programlama desteği veren bir ajanstır. Sitemizdeki tüm içeriklerin hakları alınmış olup, izinsiz şekilde paylaşılamaz.