Bize ulaşın!   +(90) 212-232 00 24   info@digibust.com

Hakkımızda

Facebook, akıllı telefonlar ve daha sonrasında gelişen diğer sosyal medya araçları hepimiz için büyük bir değişim yarattı. O kadar büyük bir değişim ki iş hayatımıza, iş yapma yöntemlerimize kadar işledi.

Sanal ortamın iş hayatımıza bu işleyişi bütün dünyadaki büyük-küçük ölçekli her tarz işyerinin işleyişinde, pazarlamasında, tanıtımında vb. süregelen kullanılan yöntemlerden farklı yöntemler bulma zorunluluğuna doğru itti. Dijital ortamı en etkin ve verimli kullanan işletmeler ölçekleri ne olursa olsun diğerlerinden öne geçtiler.
Bütün bu değişimler dijital ortamda bir uzman ihtiyacı oluşturdu. Biz de Digibust ekibi olarak tam da bu ihtiyacınızı bildiğimiz ve anladığımız için toplandık. Sizin için sizin işinizin nasıl daha geniş kitleye yayılabileceğini düşünüyor ve gerekli hamleleri yapıyoruz. Markanız ile ilgili yapacağımız analizler ve çalışmalar sonucunda markanızın ihtiyaçlarını, güçlü ve zayıf yönlerini tespit ederek, uygun dijital çözüm önerilerini kapsayan stratejilerle hareket ediyoruz.
Markanıza özel ilgi, ihtiyacına yönelik dijital çözümler istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Hadi çalışmaya başlayalım…

ADRES

Merkez Mahallesi Koca Mahsur Sokak, Aykaç İş Merkezi, İstanbul
Tel: (212) 296 23 27
Faks: (212) 296 23 27
Website: http://digibust.com
Email: info@digibust.com

Hakkımızda

Digibust.com e-ticaret üzerine profesyonelleşmiş, dijital pazarlama ve web programlama desteği veren bir ajanstır. Sitemizdeki tüm içeriklerin hakları alınmış olup, izinsiz şekilde paylaşılamaz.